Fomy Sırrı Nerede

Uzun Ömürlüdür Fomy tek pompada 0,5 gram sabunu dispense eder. Normal sıvı sabunlarda kullanıcılar yaklaşık 4-5 gram sıvı sabun kullanırlar.
İsrafı önler Fomy, 0,5 gram sıvı sabunu hacminin 20 katı büyüklüğünde havayla karıştırarak dispense eder. Böylece sabunun hacmi beklenenden büyük olduğu için tatmin edicidir ve ikinci pompalamaya ihtiyaç duyulmaz. Normal sıvı sabunlarda bir pompalamada ele gelen miktar tatmin edici değildir. Bu durumda kullanıcı ihtiyacından daha fazla sabun almaya meyillidir.
Daha kullanışlıdır Fomy, sıvı formunda olmadığı için elinizden kayıp gitmez. Ayrıca, kullanıcının elindeki sabun miktarının hacmi büyük olduğundan ellerin her tarafına kolayca ve eşit olarak yayılır. Sıvı sabunların ellerimizi ovuştururken ve hatta daha elimize yeni pompalamışken bile lavobaya akma ihtimali çok fazladır.
Kullanıma hazırdır Fomy, dispenserdan direkt köpük olarak çıkar. Ayrıca ellerde köpürtülmesine gerek yoktur. Sıvı sabunlar, ele yayılması ve köpürmesi esnasında genelde lavaboya akarlar.
İleri teknolojidir Fomy çağdaş kullanımıyla sıvı sabunlardan daha ileri seviyededir. Sıvı sabunların Fomy kadar efektif olması imkansızdır.
Hemen durulanır Fomy çok kolay bir şekilde durulanır ve elinizde veya vücudunuzda sabun kalıntısı bırakmaz. Diğer sabunların kalıntı bırakmaması için uzun süre durulanması gerekir.
PH 5.5 Fomy’nin PH seviyesi insan cildinin PH seviyesi olan 5.5’tir. Böylece cildinizi tahriş etmez ve zarar vermez. Normal sabunların PH seviyesi 9-10 civarıdır. Bu da cilt seviyesinin cok üstündedir.

Fomy’nin sırrı nerede?

Fomy özel pompası sayesinde, yine bu pompa için özel olarak üretilmiş Fomy Sıvı Sabunu, hava ile karıştırarak kullanımınıza sunar. Pompalama işlemi esnasında kullanılan özel Fomy Sıvı Sabunu’nun miktarı yaklaşık olarak sadece 0,5 gramdır. Bu miktardaki özel sıvı sabun, hacminin yaklaşık olarak 20 katı hava ile birlikte karıştırılarak pompadan dışarıya dispense edilir. Bu karışım haliyle pompa dışına köpük olarak çıkar. Böylece çıkan sabun miktarı kullanıcı tarafından tatmin edici bulunur ve ikinci kez sabun pompalanmasına gerek kalmaz. Fomy, köpük olarak elde bulunduğu için ayrıca köpürtmek için elleri ovuşturmaya gerek yoktur. Hızlı bir şekilde ellere dağıtılabilir, bu da su ve sıvı sabun tasarrufu sağlar.