Temizlik Köpüğü

Köpükten Gelen Üstün Temizlik | Fomy - Paky
Fomy Temizlik Köpüğü Hijyen Deterjan

FOMY Classic El Temizleme Köpüğü Ankastre 1000 ml

Özel formülü sayesinde, kaliteli köpüğüyle ideal bir temizlik sağlar. Kontrollü kullanım özelliğiyle güvenli ve sağlıklı bir temizlik sağlar. Yoğun kullanımlar için idealdir. Turunçgiller okaliptus biberiye kokusu ile üst notasında, bitkisel, nane, çiçeksi, kokusu ile orta notasında, odunsu kokusu ile alt notasında kalıcılık sağlar. Bu özellikleri ile Fomy classic el temizleme köpüğü artık vazgeçilmeziniz olacaktır.
pH’ı 5.5 olduğu ciltle uyumludur. Kremli köpüğü sayesinde ciltte ipeksi, yumuşak ve hoş bir his bırakır. Paraben içermez. Kozmetik yönetmeliği gereği, tüm testlerden geçmiştir. Temizliği, köpüğünün arınması kolay ve pratiktir. Kartuşlu sistem bakteri üremez. “Özel dispenseri ile” kullanım talimatına uygun olarak kullanıldığında, sıvı sabunlardan beş kat daha ekonomiktir.
Ürünlerimiz kozmetik ve biyosidal yönetmeliğine uygun olarak üretilmektedir. Dermatolojik, mikrobiyolojik , koruyucu etkinlik (challenge) testleri ve ürün güvenlik değerlendirmeleri akredite laboratuvarlar aracılığı ile yapılmaktadır.
Tüm bildirimleri Titck’in UTS sisteminde kayıtlıdır

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

« Translate »
Scroll to Top